Кошик для білизни, білий,38 л
Гора білизни? Тоді великий кошик просто необхідний. Чотири ручки дозволяють легко переносити все: з пральної машини до сушарки або на вулицю. Кошик також ідеально вміщує сухий одяг, навіть якщо він складений.
Кошик має ручку з кожного боку, що дозволяє легко переносити його двома руками або під пахвою.
Кошик для білизни ідеально підходить для перенесення мокрого одягу з пральної машини та сухого, чистого одягу для зберігання або прасування.
Сітчаста тканина дозволяє повітрю циркулювати в кошику та запобігає утворенню цвілі.
Легко переносити, оскільки весь кошик для білизни виготовлений з м'якого, гнучкого матеріалу.
Ви також можете використовувати його для зберігання речей, наприклад, у шафі або коридорі.
Кошик: Поліпропілен (мін. 50% переробленого)Догляд
Зберігати в прохолодному, сухому місці, подалі від прямих сонячних променів.
Розміри
- Ширина : 54 см
- Глибина : 40 см
- Висота : 25 см
- Об'єм : 38 л
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 38 л |
| Кришка | Немає |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 40 см |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 0.75 г |
| Виробник | IKEA |
- Ціна: 402 ₴





Відправка з 08 квітня 2026