
Торшер/лампа для читання, сіро-зелений RÖDFLIK 905.635.71
2 394 ₴
- Готово до відправки
- Код: 905.635.71
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер/лампа для читання, сіро-зелений
Зрозуміло, що цей торшер з його блискучою поверхнею та деталями латунного кольору був натхненний вінтажними емальованими лампами в індустріальному стилі. Завдяки абажуру, який можна регулювати в будь-якому напрямку, його практичність така ж, як і декоративна цінність.
Забезпечує сфокусоване світло, ідеальне для читання.
Ви можете легко спрямувати світло куди завгодно, оскільки абажур регулюється.
Забезпечує сфокусоване світло, ідеальне для читання.
Ви можете легко спрямувати світло куди завгодно, оскільки абажур регулюється.
Матеріали
Відтінок: сталь, порошкове покриття, фарба Трубка/Кришка: сталь, порошкове покриття Терези: Посилений матеріал EVAДогляд
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Діаметр основи : 25 см
- Довжина кабелю : 1,8 м
- Зріст : 140 см
- Макс .: 16 Вт
- Діаметр абажура : 16 см
- Ширина : 40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Сталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Зелений |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Регулятор яскравості | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Вага | 5.04 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394 ₴




