Чавунна сковорода,32 см
Насолоджуйтесь їжею для поколінь. Чавунний посуд VARDAGEN рівномірно розподіляє тепло та ідеально підходить для приготування на плитах та в духовці. Насолоджуйтесь смаками минулих років — і він служитиме вам довгі роки.
Чавун добре розподіляє тепло, довго підтримує потрібну температуру сковороди та рівномірно підрум'янює їжу.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Надзвичайно товсті стінки та дно рівномірно розподіляють тепло та гарантують кулінарний успіх.
Дві ручки полегшують підняття посудини.
Виріб повністю виготовлений з металу, тому його можна використовувати в духовці.
Продукт попередньо покритий рослинною соєвою олією.
Щоб протравити чавунну каструлю/сковорідку, натріть усі поверхні олією. Потім нагрівайте каструлю/сковорідку в духовці або на плиті до максимальної температури 150°C протягом щонайменше години. Дайте їй охолонути та витріть зайву олію.
Якщо з’явилася іржа або плями від їжі, або якщо їжа пригоріла та прилипла до поверхні, каструлю/сковорідку можна почистити сталевою ватою або грубою губкою, а потім повторно приправити.
Для економії енергії оберіть пальник або поле меншого або рівного діаметра.
Матеріали
чавун, олія
Догляд
Прати лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Можна використовувати в духовці.
Каструлі та сковорідки нагріваються під час приготування їжі. Завжди використовуйте прихватки під час їх перенесення.Не піддавайте каструлю/сковорідку різким перепадам температури, наприклад, не ставлячи її безпосередньо на гарячу плиту.
Розміри
- Діаметр : 32 см
- Висота : 6 см
- Довжина з ручками : 41 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Чавунець |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Чавун |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 32 (см) |
| Довжина посуду | 32 см |
| Ширина посуду | 32 см |
| Висота стінок | 6 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | IKEA |
- Ціна: 3 197 ₴










Відправка з 11 квітня 2026