
Каструля з кришкою, мідь/нержавіюча сталь,3 літри FINMAT 405.175.72
4 804 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.175.72
Відправка з 11 квітня 2026Каструля з кришкою, мідь/нержавіюча сталь,3 літри
Розроблена Ільзою Кроуфорд, каструля FINMAT настільки красива, що вам захочеться не лише готувати в ній, а й подавати її. Поєднання традиційної міді та міцної нержавіючої сталі робить її одночасно привабливою та зручною у використанні.
Серія FINMAT, розроблена Ільзою Кроуфорд, представляє кухонний посуд з міді та нержавіючої сталі, який гарний на вигляд, простий у використанні та надихає у використанні.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Мідь з часом природним чином темніє та тьмяніє, тому ви завжди можете вибрати, чи зберегти її красиву патину, чи відполірувати її до блиску, щоб ваш посуд виглядав як новий.
Край призначений для запобігання протікання рідини під час наливання.
Мідь має міцний та приємний вигляд, що додає кухні витонченості, водночас забезпечуючи рівномірну та ефективну передачу тепла.
Внутрішня частина виготовлена з міцної нержавіючої сталі, що робить каструлю легкою у використанні та очищенні.
Каструлю з кришкою можна використовувати на плиті та в духовці, ставити на стіл та подавати до страв.
Дзеркальна внутрішня частина відображає інгредієнти будь-якої страви, що робить процес приготування більш приємним.
Кришка з нержавіючої сталі утримує тепло всередині, що допомагає вмісту готуватися швидше.
Вага кришки збалансована таким чином, що вона може спиратися на край каструлі, якщо ви хочете, щоб вона була наполовину відкритою.
Дно виготовлене з полірованої нержавіючої сталі, що чудово підходить для індукційної плити.
Повісьте посуд на видному місці, щоб надати вашій кухні традиційного та професійного вигляду.
Оберіть один, кілька або весь посуд із серії FINMAT – вони розроблені, щоб доповнювати один одного та виводити приготування їжі на новий рівень.
Каструлі можна складати один на одного, щоб заощадити місце, якщо ви хочете зберігати їх у кухонній шафі.
Потьмянілу або забарвлену мідь можна легко відполірувати сумішшю білого оцту та солі.
Матеріали
Основна частина: алюміній, нержавіюча сталь, мідь Кришка/Ручка/Заклепка: нержавіюча стальДогляд
Прати лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Можна використовувати в духовці.
Каструлі та сковорідки нагріваються під час приготування їжі. Завжди використовуйте прихватки під час їх перенесення.
Розміри
- Діаметр : 21 см
- Висота : 11 см
- Місткість : 3 л
- Довжина з ручками : 29 см
- Висота з кришкою : 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Мідь |
| Діаметр каструлі | 21 см |
| Висота каструлі без кришки | 11 см |
| Висота каструлі з кришкою | 15 см |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Алюміній |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 3 л |
- Ціна: 4 804 ₴








