
Набір каструль, 4 предмети, нержавіюча сталь HEMKOMST 805.801.04
4 804 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.801.04
Відправка з 11 квітня 2026Набір каструль, 4 предмети, нержавіюча сталь
Все, що потрібно для творчості на кухні – каструля, горщики та сковорода з антипригарним керамічним покриттям золь-гелевим покриттям. Ідеальний набір для тих, хто починає все спочатку або хоче замінити свої зношені каструлі.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Міцне золь-гель керамічне покриття зменшує ризик пригорання та прилипання їжі.
Каструля має термостійку скляну кришку з вбудованим ситечком.
Каструля з ситечком дозволяє наливати гарячу воду безпосередньо з каструлі, не використовуючи друшляк або фільтр.
Носик каструлі полегшує наливання рідини.
Мірна склянка всередині каструлі та сотейника дозволяє легко відміряти рідину безпосередньо в ємність.
Розроблено, щоб пасувати до кухонних аксесуарів KLOCKREN.
Скляна кришка дозволяє контролювати вміст каструлі під час смаження.
Виготовлено з нержавіючої сталі — міцне та легке у догляді.
Комплект включає: каструлю об'ємом 5 л з кришкою, каструлю об'ємом 3 л з кришкою, каструлю об'ємом 2 л з кришкою та сковороду діаметром 28 см.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Уникайте занадто швидкого нагрівання сухої та порожньої сковороди, особливо за допомогою функції Booster на індукційних варильних поверхнях, оскільки це може призвести до деформації сковороди та негативно вплинути на властивості антипригарного покриття.
Матеріали
Кришка: Термостійке скло Ручка/ Кнопка/ Кришка/ Основна частина/ Ручка: нержавіюча сталь Диск: алюміній Основні частини: нержавіюча сталь, алюміній, антипригарне золь-гель керамічне покриттяДогляд
Каструлі та сковорідки можна мити в посудомийній машині. Сковорідки слід мити вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Можна використовувати в духовці.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Висота каструлі без кришки | 16 см |
| Висота каструлі з кришкою | 18 см |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 5 л |
| Тип | Набір каструль |
- Ціна: 4 804 ₴








