
Стіл і 2 розкладні стільці, вуличні світло-зелені/світло-зелені, 65x65 см SUNDSÖ 895.730.24
7 021 ₴
- Під замовлення
- Код: 895.730.24
Відправка з 11 квітня 2026SUNDSÖ
Стільці та стіл можна скласти та прибрати, що робить комплект ідеальним для балкона або інших невеликих кімнат.
Перевірено та схвалено для використання в громадських місцях, таких як ресторани, тож ви можете бути впевнені, що він міцний та витримає інтенсивне щоденне використання.
І стіл, і стілець постачаються повністю зібраними, тому ви можете одразу почати ними користуватися.
Стіл і стілець довговічні та не потребують трудомісткого догляду, оскільки виготовлені зі сталі з порошковим покриттям.
Матеріали
Стіл
Стільниця/Рамка/Бар: сталь, поліефірне порошкове покриття Пояс: синтетичний каучук Пластикова накладка/основа: поліамідний матеріал Замикаюче кільце: нержавіюча стальРозкладний стілець
Каркас/ Сидіння/ Спинка: сталь, поліефірне порошкове покриття Пластикові деталі: поліамідний матеріал, поліпропіленовий матеріал Заклепки: нержавіюча стальДогляд
Стіл та 2 розкладні стільці
Ручне прання за максимальної температури 40°C.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Переконайтеся, що подушка повністю висохла, перш ніж складати її в сумку або контейнер для зберігання.
Розкладний стіл/стілець
Найкращий спосіб продовжити термін служби ваших садових меблів – це регулярно чистити їх і не залишати на вулиці без захисту довше, ніж необхідно.
Очищення: Використовуйте м’який мильний розчин.
Розміри
- Довжина столу : 65 см
- Ширина столу : 65 см
- Висота столу : 71 см
- Ширина стільця : 43 см
- Глибина стільця : 46 см
- Висота стільця : 84 см


Витріть насухо чистою сухою тканиною.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Сталь |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 71 мм |
| Тип | Розкладний |
| Форма столу | Квадратний |
- Ціна: 7 021 ₴




