
Стіл + 2 розкладні стільці, садовий, білий/білий FEJAN
2 976 ₴
- Під замовлення
- Код: 594 349 49
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл + 2 розкладні стільці, садовий, білий/білий
Залежно від місцевих умов, після використання його можна розібрати на частини та використати для переробки або рекуперації енергії.
Матеріали
Крісло, садове
Рама: Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття Сидіння та спинка/основа: Поліпропіленовий матеріал Заклепка: сталь Ущільнення: поліамідний матеріалСтіл, сад
Стільниця/Монтажна пластина/Ніжка: сталь, поліефірне порошкове покриття База: поліамідний матеріал Цей продукт пройшов випробування для домашнього використання та відповідає вимогам довговічності та безпеки наступних стандартів: EN 581.Цей виріб складається з кількох частин. Ви можете ознайомитися з ними детальніше нижче.
2 x Krzesło, ogrodoweФЕДЖАН102.553.07
1 x Stół, ogrodowyФЕДЖАН50x44 см404.690.19
Цей продукт складається з 3 упаковок.
FEJANКрісло, садовеНомер статті102.553.07
Ширина : 44 см Висота : 7 см Довжина : 94 см Вага : 2,37 кг Пакет(и) : 2 FEJANСтіл, садНомер статті404.690.19
Ширина : 45 см Висота : 5 см Довжина : 52 см Вага : 4,25 кг Пакет(и) : 1Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Склад комплекту | Стіл + стільці зі спинкою |
| Кількість персон | 2 |
| Кількість стільців | 2 шт. |
| Матеріал стільниці | Сталь |
| Матеріал сидіння | Сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 52 мм |
| Ширина столу | 45 мм |
| Висота столу | 5 мм |
| Вага столу | 4.25 кг |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 44 мм |
| Глибина стільця | 44 мм |
| Висота сидіння стільця | 7 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 94 мм |
| Вага | 2.37 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 976 ₴








