
Складаний стілець, яскраво-жовтий/яскраво-помаранчевий STRANDÖN 406.004.58
458 ₴
- Під замовлення
- Код: 406.004.58
Відправка з 11 квітня 2026STRANDÖN
Серія STRANDÖN має все необхідне для дня на пляжі чи в парку з родиною та друзями. Складаний стілець легко брати з собою, він розкладається, коли вам потрібно додаткове місце для сидіння.
Його легко пакувати та переносити, оскільки він легкий та складається.
Він легко складається та займає мало місця під час зберігання.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або рекуперації енергії після використання.
Виготовлений з міцних, міцних матеріалів, легко чиститься.
Рекомендовано лише для використання на відкритому повітрі.
Матеріали
Каркас ніжок: сталь, порошкове покриття Тканина: 100% поліестер (мін. 90% перероблений)Догляд
Стілець
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Найкращий спосіб продовжити термін служби вашого виробу – це регулярно чистити його та зберігати в прохолодному, сухому місці в приміщенні або в сумці чи контейнері, коли він не використовується.
Переконайтеся, що виріб повністю висох, перш ніж зберігати його в пакеті або контейнері.
Матеріали
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Легкі плями можна видалити засобом для чищення оббивки або губкою, змоченою у воді чи м’якому мильному розчині.
Розміри
- Ширина : 41 см
- Глибина : 34 см
- Висота : 41 см
- Ширина сидіння : 28 см
- Глибина сидіння : 29 см
- Висота сидіння : 41 см
- Максимальне навантаження : 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал спинки | Сталь |
| Регульовані опори | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 41 мм |
| Глибина стільця | 34 мм |
| Висота сидіння стільця | 41 мм |
| Вага | 0.87 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 458 ₴



