
Пляжний стілець, яскраво-помаранчевий STRANDÖN 306.004.54
1 358 ₴
- Під замовлення
- Код: 306.004.54
Відправка з 11 квітня 2026Пляжний стілець, яскраво-помаранчевий, STRANDÖN
Серія STRANDÖN має все необхідне для дня на пляжі чи в парку з родиною та друзями. Цей складний пляжний стілець легко взяти з собою, він розкладається, коли забажаєте. Просто сядьте зручніше, розслабтеся і відпочиньте.
Продукт легко пакувати та переносити.
Сидіння високе та зручне.
Він легко складається та займає мало місця під час зберігання.
Поєднайте будь-які садові меблі із серії STRANDÖN та створіть гармонійний простір на свіжому повітрі.
Рекомендовано лише для використання на відкритому повітрі.
Матеріали
Тканина: 100% поліестер (мін. 90% перероблений) Ремінець: 100% поліпропілен Рама/Опорна рейка/З'єднувач: сталь, порошкове покриттяДогляд
Стілець
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Найкращий спосіб продовжити термін служби вашого виробу – це регулярно чистити його та зберігати в прохолодному, сухому місці в приміщенні або в сумці чи контейнері, коли він не використовується.
Переконайтеся, що виріб повністю висох, перш ніж зберігати його в пакеті або контейнері.
Матеріали
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімчистці.
Легкі плями можна видалити засобом для чищення оббивки або губкою, змоченою у воді чи м’якому мильному розчині.
Продукт протестовано для використання в кемпінгу.
Розміри
- Ширина : 52 см
- Глибина : 74 см
- Зріст : 79 см
- Ширина сидіння : 47 см
- Глибина сидіння : 46 см
- Висота сидіння : 32 см
- Максимальне навантаження : 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Матеріал виготовлення | Поліпропілен |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Висота сидіння | 46 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 79 см |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Розкладний |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 3 см |
| Вага | 2.58 кг |
- Ціна: 1 358 ₴



