Садове крісло, антрацит
TALLSKÄR має зручний дизайн, який забезпечує ідеальні умови для тривалого та приємного відпочинку на свіжому повітрі. Виготовлено з матеріалів, які потребують мінімального догляду та легко чистяться. Без клопоту та комфортно.
Техноротан, виготовлений вручну, виглядає як натуральний ротанг, але є більш міцним – ідеально підходить для використання на вулиці.
Матеріали, з яких виготовлені садові меблі, потребують лише мінімального догляду.
Легко підтримувати чистоту — достатньо протерти вологою ганчіркою.
Оскільки кожен виріб є унікальним та виготовленим вручну витвором мистецтва, можливі незначні відхилення у формі.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або рекуперації енергії після використання.
Рекомендовано лише для використання на відкритому повітрі.
Для ще більшого комфорту можна додати м’які подушки KUDDARNA або FRÖSÖN. Продаються окремо.
Матеріали
Каркас сидіння/ Каркас спинки/ Каркас підлокітника: сталь, поліефірне порошкове покриття Коса: Поліетиленовий пластикДогляд
Очищення: Використовуйте м’який мильний розчин. Витріть насухо чистою сухою тканиною.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Зберігання: Якщо можливо, зберігайте меблі в прохолодному, сухому місці в приміщенні. Якщо ви зберігаєте їх на вулиці, розмістіть їх під нахилом або, в ідеалі, використовуйте водонепроникні чохли. Забезпечте хорошу вентиляцію та уникайте потрапляння вологи.
Ремонт: Порошкове покриття поверхні захищає сталь від іржі. Якщо покриття відшаровується, поверхня залишається незахищеною та може почати іржавіти. Протріть насухо та перефарбуйте, щоб відремонтувати та відновити захист.
Регулярно перевіряйте, чи всі кріплення/гвинти належним чином затягнуті, та за потреби підтягніть їх.
Цей продукт пройшов випробування для домашнього використання та відповідає вимогам довговічності та безпеки наступних стандартів: EN 581.
Розміри
- Ширина : 83 см
- Глибина : 82 см
- Зріст : 106 см
- Ширина сидіння : 50 см
- Глибина сидіння : 52 см
- Висота сидіння : 36 см
- Випробувано на вагу : 110 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Сталь |
| Матеріал спинки | Сталь |
| Ширина стільця | 50 см |
| Глибина стільця | 52 см |
| Висота сидіння стільця | 36 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 106 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Штабельована | Ні |
| Тип | Крісло |
| Наявність подушки | Ні |
- Ціна: 6 090 ₴





Відправка з 11 квітня 2026