
2-місний диван, вуличний, білий/сірий,100x59x67 см JOLPEN 605.154.83
3 816 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.154.83
Відправка з 11 квітня 20262-місний диван, вуличний, білий/сірий,100x59x67 см
Диван JOLPEN розроблений для розміщення у тісному просторі, навіть на тісному балконі. Завдяки металевому каркасу та м’яко гнучимся пластиковим сходинкам він зручний, міцний та легко чиститься.
Ви можете зробити свій диван ще комфортнішим та індивідуальнішим, додавши декоративні подушки різних розмірів, кольорів та візерунків.
Пластикові сходинки трохи згинаються, що робить їх зручнішими для сидіння.
Металевий каркас гарантує стійкість та міцність конструкції.
Виготовлені з міцних матеріалів, які не потребують особливого догляду.
Легко підтримувати чистоту — достатньо протерти вологою ганчіркою.
Додайте коробки та використовуйте вільний простір під диваном як місце для зберігання речей.
Можна доповнити 2 подушками на стілець KUDDARNA (44x44 см) або 2 подушками на стілець FRÖSÖN/DUVHOLMEN (44x44 см) будь-якого кольору.
Матеріали
Сидіння та спинка: Поліпропілен (мін. 20% переробленого) Задня рама/каркас сидіння: сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття НЕ ТРАНСПОРТ: сталь, поліефірне порошкове покриттяДогляд
Очищення: Використовуйте м’який мильний розчин. Витріть насухо чистою сухою тканиною.
Розміри
- Глибина : 59 см
- Зріст : 67 см
- Глибина сидіння : 44 см
- Висота сидіння : 33 см
- Ширина сидіння : 100 см
- Ширина : 100 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 100 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Висота сидіння | 33 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 67 мм |
| Вага | 12.16 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 3 816 ₴


