Гойдалка-пташка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 27 см |
| Довжина | 78 см |
| Вага | 4.29 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 037 ₴




Відправка з 11 квітня 2026