Вішалка,125 см
Дитячі кімнати часто заповнені одягом, який потрібно десь зберігати та повісити. Ця весела вішалка, ідеальної висоти для дітей, робить підтримку порядку легшою та приємнішою.
Вішалка — це елемент веселощів, а також робить організацію речей легшою та привабливішою.
У горщику можна зберігати дрібні речі, такі як шкарпетки або спідня білизна – це цікавий спосіб для вашої дитини потренуватися впорядковувати свої речі.
Матеріали
База: ДВП, акрилова фарба Вішалка для одягу: ДВП, акрилова фарба, фарба Кошик: 100% поліестер (мін. 80% перероблений)Догляд
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Рекомендовано для дітей від 3 років
Розміри
- Висота : 125 см
- Діаметр : 48 см
- Максимальне навантаження/гачок : 5,00 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДВП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 037 ₴






Відправка з 15 квітня 2026