
Дитяча балансувальна дошка, дерев'яна GREJSIMOJS 505.989.64
1 969 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.989.64
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча балансувальна дошка, дерев'яна
Балансувальна дошка заохочує активну гру, яка розвиває рівновагу та координацію, а також забезпечує безліч веселощів. Міцна та довговічна гнута деревина гарантує роки гри.
Ваша дитина може використовувати його для тренування рівноваги, координації та сили, і водночас отримувати величезне задоволення!
Завдяки мінімалістичному, стильному дизайну, дошка є цікавою прикрасою в кімнаті.
Матеріали
Багатошаровий клеєний шпон, березовий шпон, березовий шпон, березовий шпон, березовий шпон, тонований акриловий лак
Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Тільки для використання в приміщенні.Рекомендовано для дітей від 6 років
Розміри
- Довжина : 73 см
- Ширина : 28 см
- Висота : 18 см
- Максимальне навантаження : 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Доски Сегена |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6-ти років |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Вага | 2.15 г |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 73 мм |
| Ширина упакування | 28 мм |
| Висота упаковки | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969 ₴



