
Пуф із місцем для зберігання, жовтий GREJSIMOJS 106.031.80
3 037 ₴
- Під замовлення
- Код: 106.031.80
Відправка з 15 квітня 2026Пуф із місцем для зберігання, жовтий
Пуф із місцем для зберігання речей, ідеально підходить як для дитячої кімнати, так і для вітальні. Коли він не пожирає іграшки, він може служити сидінням для дітей та пуфом для дорослих. Переверніть ніжки для створення вічного вигляду.
З колекцією GREJSIMOJS ми хочемо заохотити до гри та спільного проведення часу. Вироби з цієї колекції вивільнять радість гри в кожному, незалежно від віку, часу чи місця.
Ненажерливий, чарівний монстр, який може з'їсти всі ваші іграшки, чи практичне та зручне сидіння та пуф для ніг для дитячої кімнати чи вітальні? І те, й інше!
Цей пуф, практичне місце для зберігання дрібних іграшок, пультів дистанційного керування або додаткової ковдри, може поглинати багато сміття, що робить прибирання швидким і легким.
Чарівні ніжки та зубки роблять прибирання веселим. Нагодуйте пуф іграшками, і вуаля – кімната бездоганно чиста!
Ноги можна повернути всередину для більш класичного та стильного вигляду.
Тканинний чохол верхнього елемента можна зняти та прати в пральній машині.
Цікава та практична деталь для тих, хто любить оригінальні інтер'єри з ноткою гумору.
Матеріали
Тканина/Зовнішня тканина: 100% поліестер (100% перероблений) Нижня рама: 100% поліпропілен, фанера, поліефірна вата, картон (100% перероблений) Нога: Поліпропіленовий матеріал Верхня рама: 100% поліпропілен, поліестерова вата, фанера, пінополіуретан 30 кг/м3Догляд
Незнімний чохол
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Знімний чохол
Машинне прання макс. 40°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Прасувати за максимальної температури 110°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Висота : 24 см
- Ширина : 57 см
- Глибина : 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спинки | Ні |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал каркасу | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Висота | 24 мм |
| Вага | 4.73 кг |
- Ціна: 3 037 ₴



