
Декоративний світлодіодний торшер, жираф/жовтий, на батарейках GREJSIMOJS 006.020.39
2 274 ₴
- Під замовлення
- Код: 006.020.39
Відправка з 15 квітня 2026Декоративний світлодіодний торшер, жираф/жовтий, на батарейках
Цей жираф, що сидить, з м'яко вигнутою шиєю та дружнім виглядом – це декоративний торшер, який прикрасить дитячу кімнату вдень та освітить час для читання казок після настання темряви.
Торкніться обличчя жирафа, і лампа увімкнеться. Простіше і не буває!
Голова жирафа трохи повертається праворуч або ліворуч.
Батарейки продаються окремо; потрібні 2 батарейки типу АА.
IKEA рекомендує використовувати акумуляторні батарейки LADDA.
Вбудована світлодіодна лампа.
М'яке освітлення створює світло без відблисків у темряві та значно подовжує термін служби батареї.
Термін служби джерела світла становить приблизно 25 000 годин. Це дорівнює приблизно 20 рокам, якщо припустити, що лампа ввімкнена 3 години на день.
Вбудований таймер вимикає лампу через 15 хвилин.
Матеріали
Оптична лінза / Основа / Монтажний кронштейн / Кришка: АБС-пластик Тіло/Голова: Поліетиленовий пластик Ніжка/Прокладка: Поліпропілен (мін. 50% переробленого)Догляд
Протріть чистою, сухою тканиною.
Рекомендовано для дітей від 3 років
Розміри
- Висота : 75 см
- Потужність : 0,1 Вт
- Ширина : 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Жовтий |
| Колір світіння | Жовтий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Регулятор яскравості | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Вага | 2.08 г |
- Ціна: 2 274 ₴




