
Набір ножів, 5 предм., нержавіюча сталь IKEA 365+ 605.559.21
3 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.559.21
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ножів, 5 предм., нержавіюча сталь
Діліть, нарізайте, чистіть та подрібнюйте інгредієнти будь-якого розміру. Це легко з цими п'ятьма гострими, міцними та добре збалансованими ножами. Цей повний набір допоможе вам у щоденному приготуванні їжі.
Набір включає: 1 ніж для чищення овочів 9 см (загальна довжина 20 см), 1 універсальний ніж 14 см (загальна довжина 25 см), 2 кухонні ножі 16 см та 20 см (загальна довжина 29 см та 33 см) та 1 ніж для хліба 23 см (загальна довжина 36 см).
Перед першим використанням виріб слід попрати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал леза | Молібден-ванадієва сталь |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Довжина леза | 23 см |
| Довжина ножа | 9 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 0.94 г |
| Загальна довжина ножа | 36 мм |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Можливість нарізки заморожених продуктів | Так |
| Тип | Набір ножів |
| Склад набору | |
| Ніж універсальний | 1 шт. |
| Ніж кухарський | 1 шт. |
| Ніж для хліба | 1 шт. |
| Ніж для томатів | 1 шт. |
| Овочевий ніж | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴



