
Візок для білизни, антрацит,80 літрів ENHET 706.139.06
3 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 706.139.06
Відправка з 15 квітня 2026Візок для білизни, антрацит,80 літрів
Серія ENHET допоможе вам створити нове рішення для прання. Просто перемістіть візок у зручне місце для наповнення або спорожнення, а потім поверніть його у вихідне положення.
Ця сумка для білизни забезпечує функціональне зберігання білизни та її легко переміщувати завдяки колесам.
Кришка дозволяє приховати брудну білизну всередині, зберігаючи охайний та акуратний вигляд.
Можна легко протирати для підтримки чистоти.
Вміщує до 10 кг білизни.
4 колеса. 2 колеса можна заблокувати.
Матеріали
Трубки: сталь, порошкове покриття Клин: сталь, епоксидне/акрилове покриття Базова тканина: 100% поліестер (мін. 20% переробленого матеріалу) Ремінець: 100% поліпропілен Теми: 100% поліестер Застібка на липучку: 100% нейлон Вставка, знизу: Поліпропіленовий матеріалДогляд
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Мокрі плями завжди слід висушувати якомога швидше, щоб запобігти проникненню вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 80 л |
| Кришка | Немає |
| Діаметр | 55 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 79 см |
| Вага | 4.25 г |
| Виробник | IKEA |
- Ціна: 3 800 ₴
