
Набір посуду з нержавіючої сталі з 9 предметів IKEA 365+ 204.843.32
4 564 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.843.32
Відправка з 15 квітня 2026Набір посуду з нержавіючої сталі з 9 предметів
Цей набір посуду має лаконічний, простий дизайн і простий у використанні. Нержавіюча сталь і широке дно забезпечують швидкий нагрів, а температуру легко регулювати залежно від типу страви, що готується.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Ручки каструль призначені для зменшення теплопередачі.
Виготовлено з нержавіючої сталі — міцне та легке у догляді.
Широке дно з бортиком робить каструлю ідеальною для використання як на газових, так і на індукційних плитах.
Товста основа з одного шару алюмінію, затиснутого між двома шарами нержавіючої сталі, забезпечує рівномірний та енергоефективний розподіл тепла, зменшуючи ризик пригорання та пригорання їжі.
Завдяки продуманій конструкції ручок, менші каструлі можна складати всередину більших з тієї ж серії. Вони займають дуже мало місця, тому ви можете помістити інші предмети в шафу.
Каструля має заокруглену внутрішню частину, що полегшує змішування та збивання.
Каструлі та сковорідки мають кришки з нержавіючої сталі. Це дозволяє зберігати тепло в каструлі, швидше готуючи вміст та використовуючи менше енергії.
Розроблено, щоб пасувати до кухонних аксесуарів KLOCKREN.
Виріб повністю виготовлений з металу, тому його можна використовувати в духовці.
Паровий отвір знижує тиск у каструлі, запобігаючи переварюванню їжі.
Ви можете готувати страви за низьких температур та економити електроенергію, оскільки каструлі з нержавіючої сталі добре поглинають тепло та довго його зберігають.
Дві ручки полегшують підняття посудини.
Комплект включає: 1 горщик з кришкою (10 л), 1 горщик з кришкою (5 л), 1 горщик з кришкою (3 л), 1 каструлю з кришкою (2 л) та 1 каструлю (1 л).
Матеріали
нержавіюча сталь
Догляд
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Можна використовувати в духовці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Набір каструль |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 28 см |
| Висота каструлі без кришки | 18 см |
| Висота каструлі з кришкою | 22 см |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 10 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр під кришку | 28 см |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
- Ціна: 4 564 ₴



