
Посуд зі знімною ручкою, каструля з нержавіючої сталі SLÄTROCKA 405.605.94
1 968 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.605.94
Відправка з 15 квітня 2026Посуд зі знімною ручкою, каструля з нержавіючої сталі
Міцні сковорідки/каструльки зі знімною ручкою спрощують щоденне приготування їжі та зберігання. Вони ідеально підходять для невеликих кухонь. Вони підходять для всіх типів варильних поверхонь та використовуються з металевим посудом.
Ви можете легко зняти тримач і знову прикріпити його за допомогою двох кнопок з боків.
Ручку можна зняти та вставити в найменший з горщиків, що полегшує їх штабелювання та зберігання в шафі або шухляді.
Економія місця на дошці, оскільки тримач монтується лише за потреби.
Після зняття ручки горщики можна безпечно використовувати в духовці.
Зніміть ручку, якщо хочете заощадити місце в посудомийній машині.
Шар алюмінію між двома шарами нержавіючої сталі забезпечує рівномірний розподіл тепла.
Каструлі мають заокруглену внутрішню частину, що полегшує змішування та збивання.
Під час приготування їжі можна використовувати різні види посуду, зокрема металевий.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Комплект включає: 1 каструлю (2 л), 1 каструлю (3 л) та 1 знімну ручку.
Щоб прикріпити ручку, натисніть кнопки, щоб відкрити ручку. Покладіть ручку на сковороду, посуньте її вперед і закрийте.
Щоб зняти ручку, натисніть дві кнопки з боків, потягніть ручку назад і підніміть її вгору.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Матеріали
Ручка/Кнопка відкривання/Закриття: фенольний пластик Вісь/Дно: нержавіюча сталь Горщик: нержавіюча сталь, нержавіюча сталь, нержавіюча сталь Щит: алюмінійДогляд
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Набір каструль |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Висота каструлі без кришки | 10 см |
| Ручка | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 2.3 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.86 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 1 968 ₴





