
Посуд зі знімною ручкою, нержавіюча сталь SLÄTROCKA 005.605.86
2 732 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.605.86
Відправка з 15 квітня 2026Посуд зі знімною ручкою, нержавіюча сталь
Міцні сковорідки зі знімною ручкою спрощують щоденне приготування їжі та зберігання. Вони ідеально підходять для невеликих кухонь. Вони підходять для всіх типів варильних поверхонь та використовуються з металевим посудом
Ви можете легко зняти тримач і знову прикріпити його за допомогою двох кнопок з боків.
Ручку можна зняти та вставити в найменшу з каструль, що полегшує їх зберігання в шафі або шухляді, якщо їх складати одну в іншу.
Економія місця на дошці, оскільки тримач монтується лише за потреби.
Після зняття ручки горщики можна безпечно використовувати в духовці.
Зніміть ручку, якщо хочете заощадити місце в посудомийній машині.
Під час приготування їжі можна використовувати різні види посуду, зокрема металевий.
Високоякісна нержавіюча сталь та міцне металеве внутрішнє покриття роблять сковорідки дуже міцними та придатними для щоденного використання.
Шар алюмінію між двома шарами нержавіючої сталі забезпечує рівномірний розподіл тепла.
Каструля має заокруглену внутрішню частину, що полегшує змішування та збивання.
Комплект включає: 1 каструлю (2 л), 1 сковороду (діаметр 24 см), 1 сковороду (діаметр 28 см) та 1 знімну ручку.
Щоб прикріпити ручку, натисніть кнопки, щоб відкрити ручку. Покладіть ручку на сковороду, посуньте її вперед і закрийте.
Щоб зняти ручку, натисніть дві кнопки з боків, потягніть ручку назад і підніміть її вгору.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Матеріали
Горщик: нержавіюча сталь, нержавіюча сталь, нержавіюча сталь Нижня/вісь: нержавіюча сталь Щит: алюміній Ручка/Кнопка відкривання/Закриття: фенольний пластик Сковорода: нержавіюча сталь, металізована Знизу: нержавіюча сталь, алюмінійДогляд
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Набір сковорідок |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Довжина посуду | 28 см |
| Ширина посуду | 24 см |
| Висота стінок | 5 см |
| Знімна ручка | Так |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | IKEA |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 3.04 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 2 732 ₴






