
Візок для білизни, білий,80 літрів, ENHET 506.139.07
3 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 506.139.07
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок для білизни, білий,80 літрів
Ця сумка для білизни забезпечує функціональне зберігання білизни та її легко переміщувати завдяки колесам.
Кришка приховує брудну білизну всередині, щоб підтримувати охайний та акуратний вигляд.
Можна легко протирати для підтримки чистоти.
10-річна гарантія. Будь ласка, дивіться гарантійний буклет для отримання інформації про умови та положення.
Вміщує до 10 кг білизни.
4 колеса. 2 колеса блокуються
Матеріали
Трубки: сталь, порошкове покриття Клин: сталь, епоксидне/акрилове покриття Базова тканина: 100% поліестер (мін. 20% переробленого матеріалу) Ремінець: 100% поліпропілен Теми: 100% поліестер Застібка на липучку: 100% нейлон Вставка, знизу: Поліпропіленовий матеріалДогляд
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Мокрі плями завжди слід висушувати якомога швидше, щоб запобігти проникненню вологи.
Розміри
- Глибина : 55 см
- Зріст : 79 см
- Місткість : 80 літрів
- Ширина : 28 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Текстиль |
| Об`єм | 80 л |
| Кришка | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 79 см |
| Вага | 4.25 г |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴
