
Сковорода-гриль, антипригарне покриття,36x26 см GRILLA IKEA 605.871.68
1 083 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 605.871.68
Сковорода залишає апетитні сліди від гриля на їжі та вловлює жир під нею. Керамічне золь-гелеве покриття запобігає пригоранню, а складна ручка робить сковороду легкою у використанні та швидкою в очищенні.
Алюміній рівномірно та ефективно розподіляє тепло, що дозволяє легко регулювати температуру, щоб їжа не пригоріла та не злиплася.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Ручку можна скласти для економії місця під час зберігання.
Страви, смажені на цій сковороді, утворюють апетитні смужки.
Канавки полегшують зливання залишків жиру.
Посуд легкий, тому ним можна легко маневрувати, коли він наповнений їжею.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Використовуйте лише дерев'яний або пластиковий посуд без гострих країв.
Виріб має антипригарне покриття, яке не містить політетрафторетилену (PTFE) або інших пер- та поліфторалкильних речовин (PFAS).
Уникайте занадто швидкого нагрівання сухої та порожньої сковороди, особливо за допомогою функції Booster на індукційних варильних поверхнях, оскільки це може призвести до деформації сковороди та негативно вплинути на властивості антипригарного покриття.
Матеріали
Основні частини: алюміній, золь-гель керамічне антипригарне покриття, силіконова фарба Щит: нержавіюча сталь Ручка: масив бука, нержавіюча сталь, прозорий лакДогляд
Прати лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Розміри
- Довжина : 36 см
- Ширина : 26 см
- Висота : 5 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Прямокутна |
| Верхній діаметр посуду | 36 (см) |
| Довжина посуду | 35 см |
| Ширина посуду | 27 см |
| Висота стінок | 6 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | IKEA |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.08 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
- Ціна: 1 083 ₴/комплект




