
Сковорода для млинців, антипригарне покриття/нержавіюча сталь,24 см MIDDAGSMAT 505.452.30
618 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 505.452.30
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Сковорода має низький бортик і похилі боки, що дозволяє легко перевертати млинці та крепи.
Міцне золь-гель керамічне покриття зменшує ризик пригорання та прилипання їжі.
Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, що робить його міцним та легким у догляді.
Основа виготовлена з одного шару алюмінію, затиснутого між двома шарами нержавіючої сталі. Вона нагрівається швидше та скорочує час приготування.
Використовуйте лише дерев'яний або пластиковий посуд без гострих країв.
Виріб має антипригарне покриття, яке не містить політетрафторетилену (PTFE) або інших пер- та поліфторалкильних речовин (PFAS).
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Уникайте занадто швидкого нагрівання сухої та порожньої сковороди, особливо за допомогою функції Booster на індукційних варильних поверхнях, оскільки це може призвести до деформації сковороди та негативно вплинути на властивості антипригарного покриття.
Матеріали
Тіло: нержавіюча сталь, антипригарне золь-гель керамічне покриття Щит: алюміній Захисна пластина/Захист від полум'я/Заклепка: нержавіюча сталь Ручка: фенольний пластикДогляд
Прати лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Розміри
- Діаметр : 24 см
- Висота : 2 см
- Довжина з ручками : 44 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода для млинців |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Довжина посуду | 44 см |
| Ширина посуду | 24 см |
| Висота стінок | 2 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | IKEA |
| Додаткові характеристики | |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Синій |
| Вага | 0.76 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
- Ціна: 618 ₴/комплект



