Мінімалістичний рюкзак, багатофункціональний рюкзак, 40×30×20 см, схвалений авіакомпаніями, легкий та міцний дорожній рюкзак.
Може також використовуватись як сумка для вихідних та нічних поїздок, бізнес-рюкзак для ноутбука, підходить для 15,6-дюймового ноутбука, з окремим відділенням для взуття, регульовані лямки
Візерунок: однотонний чорний колір
Матеріал: нейлон
Закриття: блискавка
Особливість: регульований ремінь
Опис підкладки: поліестер
Інструкція по догляду: ручне прання або професійна хімчистка
Колір: чорний
Походження: Guangdong, China
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴







Відправка з 01 квітня 2026