
Торшер підлоговий чорний на 2 лампочки Ікеа TÅGARP 404.863.87
1 102 ₴
- Під замовлення
- Код: 404.863.87
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дві лампи на одній основі, за неперевершеною ціною. Одна розкидає приємне світло вгору, а інша - спрямована лампа для читання. Обидва також частково виготовлені з переробленого пластику - добре для нашого клімату.
Дає розсіяне світло, яке добре підходить для забезпечення великої кількості світла в приміщенні.
Лампи можуть використовуватися як загальне освітлення і для читання, їх можна вмикати і вимикати незалежно.
Лампочки продаються окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампочку E27 матова біла куля (1 шт.) і світлодіодну лампочку E14 матова біла куля (1 шт.).
Матеріали
Основа/ NOTRANS: Поліпропіленовий пластик (мінімум 20% з переробки) Абажур: Поліпропіленовий пластик Трубка: сталь, порошкове покриття Вага: цемент Гнучкий з'єднувач: сталь, фарбаДогляд:
Протріть чистою сухою тканиною
Розміри
- Діаметр основи: 21 см
- Довжина кабелю: 100 см
- Висота: 178 см
- Макс.: 21.6 Вт
- Діаметр абажуа: 24 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип цоколя | E14 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Регулятор яскравості | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1780 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Вага | 3750 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102 ₴


