
Підставка для квіткових горщиків для вулиці та для приміщень чорна 56см OLIVBLAD
1 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 104.866.47
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете продемонструвати свої горщики та оживити кімнату. Або використовуйте її як журнальний столик для чашки кави та книги.
Підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете розмістити свої горщики та додати динаміки кімнаті.
Підставку для рослин можна використовувати для демонстрації рослин у приміщенні або на вулиці, наприклад, на балконі або як унікальну перегородку для кімнати.
Його також можна використовувати як бічний столик.
Можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
Матеріали
Ніжка/Піднос: сталь, поліефірне порошкове покриття База: Поліпропіленовий матеріалДогляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Довжина : 55 см
- Ширина : 25 см
- Висота : 56 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Сталь |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 6 шт. |
| Ширина підставки | 25 мм |
| Глибина підставки | 55 мм |
| Висота підставки | 56 мм |
| Вага підставки | 3.33 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴






