
Комплект постільної білизни - підодіяльник 200*200 та 2 наволочки 50*60см різнобарвний Ikea NASSELKLOCKA 005.845.25
2 964 ₴
- Готово до відправки
- Код: 005.845.25
Атласна тканина з ніжним блиском – повсякденна елегантність. Квітковий візерунок з одного боку та однотонний світло-сіро-бежевий колір з іншого. Гладка тканина, суміш бавовни та віскози, дихаюча та приємна на дотик.
Підковдра з атласним плетінням, яке надає їй виразного блиску, додаючи вашій спальні красивого та елегантного шарму.
Суміш бавовни та віскози створює м’яку тканину. Бавовна дихає та поглинає вологу, тоді як віскоза, виготовлена з деревної маси, гладка та має гарний блиск.
Підковдра з прозорою застібкою на ґудзики знизу.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 83 нитки/см² або 210 ниток/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Матеріали
54% бавовна, 46% віскоза/віскозаДогляд
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімчистці.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 210 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Швеція |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 60 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 54 % |
| Віскоза | 46 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 2 964 ₴



