
BRUDKRUSBÄR - комплект постільної білизни (підодіяльник та дві наволочки) 200x200/50x60 см чорний квітковий 906.148.01
1 814 ₴
- Готово до відправки
- Код: 906.148.01
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільна білизна BRUDKRUSBÄR виготовлена зі 100% органічної бавовни, сертифікованої GOTS – натурального матеріалу, який пропускає повітря, вбирає вологу та є м’яким на дотик. Вона прикрашена візерунком із завитками польових квітів на чорному фоні.
Органічна бавовна, сертифікована GOTS: 12291.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 60 ниток/см² або 152 нитки/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Матеріали
100% бавовнаДогляд
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 152 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Швеція |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 60 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 814 ₴


