
Підвазонник чохол для квіткового горщика білий, 32x15 см BITTERGURKA IKEA 802.857.87
656 ₴
- Готово до відправки
- Код: 802.857.87
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вирощуєте трави на кухні чи декоруєте ванну кімнату зеленню? Що б ви не віддавали перевагу, BITTERGURKA до ваших послуг. Що б ви не посадили в горщик, підставка для рослин виведе це на новий рівень.
Прикрасьте свій дім рослинами в горщиках і кашпо, які відповідають вашому стилю.
Клумба підносить невеликі рослини на нові висоти та створює відчуття легкості.
Рекомендовано лише для використання в приміщенні.
Щоб уникнути подряпин на поверхні, доповніть комплект самоклеючими захисними плівками для підлоги TRIXIG, які продаються окремо.
Матеріали
Зносостійкий шар: Оцинкована сталь, порошкове покриття Нижній колонтитул: бамбук, прозорий нітроцелюлозний лакДогляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Довжина : 32 см
- Ширина : 15 см
- Висота : 15 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон для горщика/вазона |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для декору |
| Матеріал | Метал |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Дренажні отвори | Ні |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 0.82 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴



