
Підставка для квітів вазонів чорна, 35 см IKEA OLIVBLAD 104.866.52
940 ₴
- Під замовлення
- Код: 104.866.52
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підніміть свої рослини на новий рівень. Ця підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете продемонструвати свої горщики та оживити кімнату. Або використовуйте її як журнальний столик для чашки кави та книги.
Підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете розмістити свої горщики та додати динаміки кімнаті.
Підставку для рослин можна використовувати для демонстрації рослин у приміщенні або на вулиці, наприклад, на балконі або як унікальну перегородку для кімнати.
Його також можна використовувати як бічний столик.
Можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
Матеріали
Ніжка/Піднос: сталь, поліефірне порошкове покриття База: Поліпропіленовий матеріалДогляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
- Висота : 35 см
- Діаметр : 23 см
- Максимальне навантаження : 50 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 2 шт. |
| Ширина підставки | 230 мм |
| Висота підставки | 350 мм |
| Вага підставки | 1.36 кг |
| Стан | Новий |
| Діаметр підставки | 230 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴



