
Підставка для квітів вазонів чорна, 58 см IKEA OLIVBLAD 504.866.50
1 368 ₴
- Під замовлення
- Код: 504.866.50
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підніміть свої рослини на нові висоти. Ця підставка для рослин має полиці на різних рівнях, що дозволяє вам продемонструвати ваші горщики та додати нотку динамізму вашій кімнаті. Вона однаково добре виглядає як на балконі чи терасі, так і у вітальні.
Підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете розмістити свої горщики та додати динаміки кімнаті.
Підставку для рослин можна використовувати для демонстрації рослин у приміщенні або на вулиці, наприклад, на балконі або як унікальну перегородку для кімнати.
3 підставки для квітів мають діаметр 19 см.
Можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
Матеріали
Ніжка/Піднос: сталь, поліефірне порошкове покриття База: Поліпропіленовий матеріалДогляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Висота : 58 см
- Діаметр : 45 см
- Максимальне навантаження : 25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 3 шт. |
| Ширина підставки | 190 мм |
| Висота підставки | 580 мм |
| Вага підставки | 2.21 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 368 ₴



