
SÖSDALA — табличка для нотаток зі спинчаком, чорна, 60×75 см, 804.233.88
855 ₴
- Під замовлення
- Код: 804.233.88
Відправка з 11 квітня 2026SÖSDALA — табличка для нотаток зі спинчаком, чорна, 60×75 см, 804.233.88
Вам також важко відстежувати нотатки та документи? Дошка для нотаток може стати ідеальним рішенням. Розмістіть на ній речі, які ви не можете забути, а також фотографії та інші речі, які ви завжди хочете пам’ятати.
На цій дошці можна розміщувати нотатки, документи та інші речі, які потрібно пам’ятати та відстежувати – ідеально підходить для таких місць, як кухня чи коридор.
Ви також можете використовувати дошки будь-де у вашому домі, щоб розмістити свої пам'ятні речі, фотографії та інші улюблені предмети.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте шурупи та болти (купуються окремо), що підходять для стін вашого будинку.
Гвинти для настінного кріплення продаються окремо.
Можна монтувати за допомогою відповідних гвинтів/кріплень серії TRIXIG.
Матеріали
сталь, порошкове покриттяДогляд
Почистіть пір'яною щіткою.
Розміри
- Ширина : 60 см
- Висота : 75 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 855 ₴




