
RISATORP — корзина з перегородками, біла, 005.276.34
1 492 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.276.34
Відправка з 11 квітня 2026RISATORP — корзина з перегородками, біла, 005.276.34
Трохи більший кошик з окремими відділеннями. Ідеально підходить для зберігання ноутбука та інших речей, які ви хочете зберегти в кінці робочого дня або перемістити між різними місцями.
Кошик для зберігання, який однаково підходить як для хобі та робочих речей, так і для аксесуарів у ванних кімнатах та коридорах. Його легко переносити, він виглядає декоративно, коли виставлений на показ.
Відділення допомагає вам упорядкувати речі, щоб ви могли легше їх знаходити, а його висота також дозволяє зберігати трохи більші предмети, такі як ноутбук або папку.
Не підходить для використання на відкритому повітрі.
Матеріали
Кошик: сталь, порошкове покриття Ручка/роздільник: масив берези, тонований лакДогляд
Кошик не можна мити в посудомийній машині, під проточною водою або занурювати у воду.
Протріть насухо м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким мийним засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Перевірено та схвалено для контакту з харчовими продуктами.
Розміри
- Глибина : 24 см
- Висота : 23 см
- Ширина : 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 33 см |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З ручкою |
- Ціна: 1 492 ₴




