
PLOGFÅRA — контейнер з кришкою, комплект 2 шт., світло‑бежевий, 105.432.14
1 492 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: 105.432.14
Відправка з 11 квітня 2026PLOGFÅRA — контейнер з кришкою, комплект 2 шт., світло‑бежевий, 105.432.14
Класичні коробки з привабливими деталями, виготовлені з міцного металу. Дві коробки з комплекту вміщують документи та робочі речі, а також інші речі, які ви хочете зберігати в одному місці.
Чудовий спосіб зберігати робоче приладдя та аксесуари для хобі. Він також корисний для організації дрібних предметів у ванній кімнаті або коридорі.
Мітки полегшують маркування та пошук потрібного.
Призначений для документів (розмір A4 або 22x28 см).
Можна використовувати у вологих приміщеннях.
Комплект включає: 2 коробки для зберігання (22,5x32x11,5 см та 24,5x34x12,5 см).
Матеріали
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриттяДогляд
Протріть чистою, сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому засобі для миття посуду або милі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Набір коробок |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | Є |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 1 г |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 492 ₴/комплект




