
UPPDATERA — коробка антрацит, 50×12 см, 505.807.99
589 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.807.99
Відправка з 11 квітня 2026UPPDATERA — коробка антрацит, 50×12 см, 505.807.99
Розумний спосіб зберігати дрібні предмети в шухляді або всередині шафи. Додавши рейку UPDATERA, ви можете легко висунути контейнер і отримати доступ до речей, які зберігаються. Рейка продається окремо.
Коробка допоможе вам ефективно використовувати простір усередині кухонних шухляд та шафок.
Можна поєднувати з іншими органайзерами для шухляд UPDATATER, щоб використовувати повну місткість ваших кухонних шухляд.
Після підключення до рейки UPDATERA коробка легко висувається, забезпечуючи легкий доступ до речей, що зберігаються всередині.
Упорядкуйте та зберіть такі речі, як губки, щітки та засіб для миття посуду, в одному місці.
Коробку UPPDATER легко переносити та виймати з кухонних шухляд або полиць завдяки двом зручним ручкам.
Пластик та закруглені кути полегшують очищення коробки.
Можна доповнити посібником UPPDATER, який дозволить вам створити практичне місце для зберігання під раковиною або в шафці для прибирання.
Можна поєднувати з іншими органайзерами для шухляд UPDATAERA.
Матеріали
Поліпропілен (мін. 20% переробленого)Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Глибина : 50 см
- Висота : 10 см
- Максимальне завантаження : 3 кг
- Ширина : 12,4 см
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Розділювач простору |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 3 |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 12 см |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Тип | Контейнер |
- Ціна: 589 ₴





