
GJÄTTA — контейнер з кришкою, темно‑зелений оксамит, 25×35×20 см, 205.996.77
750 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.996.77
Відправка з 11 квітня 2026GJÄTTA — контейнер з кришкою, темно‑зелений оксамит, 25×35×20 см, 205.996.77
Оксамитова скринька пом’якшить будь-який декор — на полиці, на столі чи в шафі. Незалежно від того, де ви її розмістите, вона додасть кімнаті функціональності, стилю та якості.
Гарна та практична оксамитова скринька, яка допоможе вам слідкувати за вашими блокнотами та іншими речами – вона виглядає так само гарно як у вітальні, так і в домашньому офісі.
Контейнер підходить для більшості наших систем зберігання з мінімальною глибиною 25 см. Ідеально підходить для шаф BESTÅ.
Коробка підходить для зберігання документів та зошитів (формату А4 та американського формату Letter).
Легко знімати та піднімати, оскільки коробка міцна та має вирізані ручки.
Ви можете обрати кілька виробів з сімейства GJÄTTA різних розмірів, щоб досягти цілісного вигляду.
Оксамит відбиває світло характерним чином, завдяки чому колір ніби змінюється.
Матеріали
Картон (мін. 100% перероблений), 100% поліестер, папір без хлору
Розміри
- Довжина : 35 см
- Ширина : 25 см
- Висота : 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Зелений |
| Кришка | Є |
| Ручки | Є |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 600 г |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴







