
RÅGRUND Стійка для туалетного паперу, бамбук, 15×16×60 см 302.530.72
1 178 ₴
- Під замовлення
- Код: 302.530.72
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RÅGRUND Стійка для туалетного паперу, бамбук, 15×16×60 см 302.530.72
Ви можете тримати додаткові рулони туалетного паперу під рукою.
Бамбук – це міцний, натуральний матеріал.
Матеріали
бамбук, прозорий акриловий лак
Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Ширина : 15 см
- Глибина : 16 см
- Висота : 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Матеріал | Дерево |
| Розміщення рулону | Вертикальне |
| Місткість рулонов | 3 |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 600 мм |
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 178 ₴
