
LIXHULT металева шафа антрацит 35×60 см, 204.765.20
2 774 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.765.20
Відправка з 11 квітня 2026LIXHULT металева шафа антрацит 35×60 см, 204.765.20
Киньте виклик буденності! Комбінуйте форми та розміри, складайте та з'єднуйте, з ніжками чи без, та розкрийте палітру різних кольорів. Розважайтеся!
Упорядкуйте важливі документи, листи чи газети, розсортувавши їх на внутрішній стороні дверей.
Двері можна встановити з правого або лівого боку, залежно від того, що найбільше підходить для певного місця.
Шафу можна використовувати з ніжками, що входять до комплекту, або розмістити безпосередньо на підлозі.
Допомагає вам відстежувати дрібні предмети, такі як зарядні пристрої, ключі та гаманці, або більші предмети, як-от сумки та іграшки.
Шафи розміром 35x60 см та 60x35 см можна штабелювати, але не можна кріпити до стіни.
Матеріали
сталь, сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриттяДогляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Шафа призначена лише для встановлення на підлогу, а не для підвішування на стіну.Шафу потрібно прикріпити до стіни. Отвори в задній панелі полегшують це.
Розміри
- Висота без ніжок : 60 см
- Висота з ніжками : 82 см
- Ширина : 35 см
- Глибина : 35 см
- Висота під меблями : 21 см
- Навантаження на полицю : 12 кг
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 600 мм |
| Виробник | IKEA |
| Глибина | 310 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 0 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Кількість дзеркал | 0 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Black |
- Ціна: 2 774 ₴




