
HEMLAGAD - сковорода з кришкою, Ø 26 см, антипригарне покриття, чорна, 305.809.17
1 700 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.809.17
Відправка з 11 квітня 2026HEMLAGAD - сковорода з кришкою, Ø 26 см, антипригарне покриття, чорна, 305.809.17
Коли ви смажите на сильному вогні, ви швидко смажите їжу з мінімальною кількістю жиру. Ідеально підходить для невеликих шматочків їжі та закусок. Зменште температуру та накрийте кришкою, щоб пара ідеально протушкувала їжу.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Міцне золь-гель керамічне покриття зменшує ризик пригорання та прилипання їжі.
Ручка полегшує підняття посудини
Надзвичайно товсті стінки та дно рівномірно розподіляють тепло та гарантують кулінарний успіх.
Скляна кришка дозволяє контролювати вміст каструлі під час смаження.
Алюміній рівномірно та ефективно розподіляє тепло, що дозволяє легко регулювати температуру, щоб їжа не пригоріла та не злипала.
Посуд легкий, тому ним можна легко маневрувати, коли він наповнений їжею.
Використовуйте лише дерев'яний або пластиковий посуд без гострих країв.
Виріб має антипригарне покриття, яке не містить політетрафторетилену (PTFE) або інших пер- та поліфторалкильних речовин (PFAS).
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Уникайте занадто швидкого нагрівання сухої та порожньої сковороди, особливо за допомогою функції Booster на індукційних варильних поверхнях, оскільки це може призвести до деформації сковороди та негативно вплинути на властивості антипригарного покриття.
Матеріали
Основні частини: алюміній, золь-гель керамічне антипригарне покриття, силіконова фарба Ручка: фенольний пластик, поліуретановий пластик Вогнезахисне покриття: алюміній, порошкове покриття Диск/Гвинт/Прокладка: нержавіюча сталь Кришка: загартоване скло, нержавіюча сталь, нержавіюча сталь Ручка: посилений поліамідний матеріал, поліуретановий матеріал Прокладка: Силіконова гумаДогляд
Прати лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Розміри
- Висота : 6 см
- Діаметр : 26 см
- Довжина з ручками : 46 см
- Висота з кришкою : 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 26 (см) |
| Довжина посуду | 46 см |
| Ширина посуду | 26 см |
| Висота стінок | 6 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Кришка | скло |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | IKEA |
- Ціна: 1 700 ₴




