
Рюкзак дорожній для ручної поклажі 40*20*25см чорний колір
1 492 ₴
- Під замовлення
- Код: 40.20.25.3
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
матеріал: Нейлон
Тип друку: Без друку
Стиль: Відпустка
Інструкція по догляду: Ручне прання або професійна хімчистка, очищення вологою серветкою.
Колір: чорний
Включені компоненти: Регульований ремінь
Тип закриття: блискавка
Походження: Guangdong, China
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 5 |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 492 ₴








