
ІКЕА PURRPINGLA - Органайзер для зберігання одягу на замку, бежевий, 43x53x19 см,006.122.55
656 ₴
- Під замовлення
- Код: 006.122.55
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ІКЕА PURRPINGLA - Органайзер для зберігання одягу на замку, бежевий, 43x53x19 см,006.122.55
Корисно для зберігання сезонного одягу або постільної білизни без пилу, а також ідеально підходить для зберігання під ліжком.
Легко виймати, оскільки контейнер для зберігання має ручки.
Виріб виготовлений з поліестеру, який щонайменше на 90% переробляється.
Частина серії PURRPINGLA, яка допоможе вам упорядкувати та захистити ваш одяг і аксесуари.
Розміри підходять для каркаса шафи PAX 50x58 см
Матеріали
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Догляд
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Глибина : 53 см
- Висота : 19 см
- Ширина : 43 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для постільної білизни |
| Матеріал | Поліестер |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 19 см |
| Колір | Бежевий |
| Виробник | IKEA |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Тип | Сумка-органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴




