
IKEA GÖRSNYGG — контейнер для одягу/постільної білизни, білий/прозорий, 55 × 49 × 19 см, 405.041.93
266 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.041.93
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IKEA GÖRSNYGG — контейнер для одягу/постільної білизни, білий/прозорий, 55 × 49 × 19 см, 405.041.93
Цей контейнер пропонує багато місця, незалежно від того, чи потрібне вам тимчасове, чи постійне рішення. Ручка також полегшує його перенесення, якщо вам потрібно перемістити свої речі з одного місця в інше.
Корисно для зберігання сезонного одягу або постільної білизни без пилу, а також ідеально підходить для зберігання під ліжком.
Ви можете легко побачити, що всередині, і знайти те, що шукаєте, оскільки матеріал частково прозорий.
Матеріали
Тканинна/оббивна стрічка: 100% поліпропілен Блискавка: цинкДогляд
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічній чистці.
Змийте теплою водою.
Розміри
- Глибина : 49 см
- Висота : 19 см
- Ширина : 55 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 19 см |
| Колір | Білий |
| Виробник | IKEA |
| Кількість органайзерів | 1 |
| Тип | Сумка-органайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴


