
Рюкзак для ручної поклажі в літак 40*25*20см зелений армійський
1 311 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40.20.25.1
+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак для ручної поклажі в літак 40*25*20см зелений армійський
Mатеріал: Нейлон
Нагода: Відпустка
Тип стрічки: Регульований плечовий ремінь
Стиль: Повсякденний
Інструкція по догляду: Ручне прання
Тип закриття: блискавка
Опис підкладки: Поліестер
Популярні елементи: Інший
Особливості: Відділення для ноутбука, Відділення для взуття
Колір - армійський зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 30 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴



