
Рюкзак дорожній для ручної поклажі 40*20*25см чорний
1 358 ₴
- Під замовлення
- Код: 40.20.25
Відправка з 15 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак дорожній для ручної поклажі 40*20*25см чорний
Mатеріал: Нейлон
Нагода: Відпустка
Тип стрічки: Регульований плечовий ремінь
Стиль: Мода
Інструкція по догляду: Ручне прання
Колір: чорний
Тип закриття: блискавка
Опис підкладки: Нейлон
Популярні елементи: Рельєфний
Особливості: Легкий, Відділення для ноутбука, Відділення для взуття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 358 ₴



