
Дитяче офісне крісло, біле, ікеа, LOBERGET / SIBBEN, 593.376.70
1 796 ₴
- Під замовлення
- Код: 593.376.70
Відправка з 15 квітня 2026Дитяче офісне крісло, біле, ікеа, LOBERGET / SIBBEN, 593.376.70
Ваша дитина зручно сидітиме в цьому міцному стільці для роботи — незалежно від того, чи виконує вона домашнє завдання, чи займається мистецтвом та ремеслами. Висота легко регулюється, а сучасний, простий дизайн пасує до всього
Дитяче офісне крісло з регульованою висотою, яке можна повертати на потрібну висоту.
Регульована висота сидіння забезпечує комфортне положення сидячи.
Можна доповнити захисним покриттям для підлоги KOLON.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або рекуперації енергії після використання.
Матеріали
Сидіння молодіжного крісла
Місце:
Поліпропіленовий матеріал
Горіх:
сталь, оцинкована
Каркас дитячого стільця, обертовий
Основа/Маточина зірки/Ніжка зірки:
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Розсувна колона:
Поліамід, ацеталь, сталь, оцинковане покриття, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Кришки/ковпачки трубок:
Поліпропіленовий матеріал
Догляд
Сидіння дитячого стільця/каркас дитячого стільця, поворотний
Протирайте м’якою тканиною, змоченою у воді.
Призначено для дітей віком 7-12 років.Рекомендовано для дітей від 8 роківРекомендовано для дітей від 8 років.Продукт протестований для домашнього використання.
Розміри
- Випробувано на вагу : 110 кг
- Ширина : 56 см
- Глибина : 56 см
- Максимальна висота : 75 см
- Ширина сидіння : 31 см
- Глибина сидіння : 32 см
- Мінімальна висота сидіння : 38 см
- Максимальна висота сидіння : 49 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Кількість коліщат | 0 шт. |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 310 мм |
| Глибина крісла | 320 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 750 мм |
- Ціна: 1 796 ₴


