Набір постільної білизни, "Хмаринки", ікеа, 150x200/50x60 cm, EKPURPURMAL,405.470.03
Цей комфортний комплект постільної білизни дозволить вам спати як у хмарах. Тканина виготовлена з суміші переробленого поліестеру та натуральної бавовни, тому вона не мнеться, дихає та вбирає вологу. Солодких снів!
Суміш бавовни та поліестеру створює міцний матеріал, який легко прасувати. Бавовна дихає та поглинає вологу, тоді як поліестер не сідає, швидко сохне та не мнеться.
Поліестер у цій тканині на 100% перероблений.
Підковдра з пластиковими застібками знизу.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 120
Кількість ниток – це кількість ниток, що використовуються на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Матеріали
65% бавовна, 35% поліестер (100% перероблений)
Догляд
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 150°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Кількість наволочок : 1 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 120 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Природа, пейзажі |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Усадка | 35 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 65 % |
| Поліестер | 35 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | На кнопках |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 712 ₴/комплект






