
Стелаж IKEA LACKO металевий вуличний 61*160см LÄCKÖ 201.518.37
3 097 ₴
- Готово до відправки
- Код: 201.518.37
Стелаж металевий вуличний 61*160см LÄCKÖ LACKO 201.518.37
Серія LÄCKÖ, натхненна традиційними кованими меблями, має в собі щось, безсумнівно, романтичне. Меблі, що належить до неї, не потребують особливого догляду, завдяки чому у вас залишиться більше часу, щоб подрімати або мріяти наяву в саду.
Завдяки регульованим ніжкам він стійко стоїть навіть на нерівній підлозі.
Матеріали, з яких виготовлені садові меблі, потребують лише невеликого обслуговування.
Легко підтримувати в чистоті - просто протріть вологою ганчіркою.
Ми рекомендуємо кріпити меблі до стіни.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Залежно від місцевих умов, продукт після використання може бути призначений для переробки або відновлення енергії.
Матеріали
сталь, Поліефірне порошкове покриттяДогляд
Очищення: м'яким мильним розчином.
Догляд: не вимагає спеціального лікування.
Зберігання: Якщо можливо, зберігайте меблі в сухому і прохолодному місці в приміщенні. Якщо ви тримаєте його на вулиці, поставте в нахилене положення або краще використовуйте водонепроникні чохли. Забезпечте хорошу вентиляцію і запобігайте вологості.
Розміри
- Ширина: 61 см
- Глибина: 32 см
- Висота: 160 см
- Навантаження на полицю: 24 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | IKEA |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Максимальна висота стелажа | 160 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 160 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 24 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 4 шт. |
- Ціна: 3 097 ₴




