Дзеркало підлогове чорне Ikea KARMSUND 402.949.82
Ви можете вибрати стиль цього дзеркала, додавши або видаливши коронку зверху. Повісьте готовий до завтрашнього дня одяг на гачки та рейку за дзеркалом і насолоджуйтесь додатковими хвилинами сну вранці.
Ви втомилися вранці? Ви можете заощадити час і повісити одяг, який ви понесете наступного дня, за дзеркалом.
Щоб уникнути купи одягу та зайвої білизни, можна повісити вживаний одяг за дзеркалом.
Виберіть стиль вашого дзеркала та вирішіть, чи хочете ви, щоб воно мало корону зверху, чи ні.
Ви можете поставити дзеркало на підлогу або повісити його на стіну.
Підходить для використання в більшості кімнат, перевірено та схвалено для використання у ванній кімнаті.
Захисна плівка зменшує пошкодження у разі розбиття скла
Повісьте дзеркало за допомогою настінних кронштейнів на задній частині дзеркала згідно з інструкціями з встановлення. Використовуйте гвинти, що відповідають типу стіни у вашому будинку, продаються окремо.
Основні частини: Оцинкована сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Дзеркало: скло Каркас фронтону: Сталь, оцинкована, епоксидне/поліефірне порошкове покриттяДогляд
Скло
Протріть чистою тканиною, змоченою водою або рідиною для миття вікон.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Ширина : 40 см
- Зріст : 167 см
- Глибина : 45 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 1670 мм |
| Вага | 10000 г |
- Ціна: 3 620 ₴






