
Декоративна миска, синя, 24 см, ikea, HÄCKPOPPEL, 705.749.38
836 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.749.38
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна миска, синя, 24 см, ikea, HÄCKPOPPEL, 705.749.38
Органічні форми привносять у дім природну, заспокійливу атмосферу. Скляна чаша HÄCKPOPPEL натхненна шведськими озерами та має плавну форму, яка відображає ніжні брижі на гладенькій поверхні води.
Наповніть миску прикрасами або використовуйте її окремо як гарний предмет.
Сировину, що використовується в цьому продукті, можна переробляти. Перевірте правила переробки відходів вашої місцевої громади та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
Матеріали
скло
Догляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Висота : 4 см
- Довжина : 32 см
- Ширина : 24 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Миска |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал чаші | Скло |
| Довжина миски | 32 см |
| Ширина миски | 24 см |
| Висота миски | 4 см |
| Колір | Синій |
| Кришка | не передбачена |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Виробник | IKEA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴

